Polskie czarno - białe zabawki dla niemowląt 0

               

Niemowlę rodzi się z jeszcze nie w pełni wykształconym narządem wzroku, widzi bardzo niewyraźnie, dostrzegając wyłącznie kontrastowe barwy bieli i czerni. W późniejszym okresie do tych intensywnych barw dołączają: czerwień, zieleń i kolor żółty.

Dziecko chętnie wodzi wzrokiem po kontrastowych przedmiotach. Skupiając wzrok na biało-czarnych wzorach niemowlę rozwija się, zwiększając aktywność swojego mózgu! Stymulowanie zmysłów noworodka to najlepsza droga, by dziecko rozwijało się prawidłowo.

I właśnie w takich kolorach warto kupować pierwsze zabawki dla maluszków. Niemowlęta bardzo lubią proste, duże kształty, z wyraźnymi konturami. Aby zainteresować maluszka powinno się je pokazywać z odległości nie większej niż 20-30 cm od twarzy niemowlęcia. Kolorowymi przedmiotami w pastelowych, cukierkowych kolorach dzieci zaczynają się interesować dopiero po kilku miesiącach!

Dostępne w naszym sklepie są mięciutkie: Kot czarno białyszeleściki z kolekcji Mom's Care polskiego producenta zabawek niemowlęcych Hencz Toys. Zabawki te zainteresują malucha i rozwiną sprawność jego rączek. Szeleścik wypełniony jest szeleszczącą folią, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych, zaś nóżki -supełki oraz liczne kolorowe tasiemki prowokują malucha do chwytania.

Kolorowe niebieskie i czerwone elementy wykonane są z najmilszej tkaniny Minky, która wykończona jest kropkami. Maluszek poprzez dotyk różnych tekstur ćwiczy zmysł dotyku.

Kupując zabawki edukacyjne w kontrastowych czarno-białych kolorach już od pierwszych dni życia maluszka stymulujesz go do prawidłowego rozwoju, pobudzasz zmysł wzroku, a więc przyczyniasz się do prawidłowego rozwoju intelektualnego Twojego dziecka.

      

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl