Śpioszki dla niemowląt - jakie wybrać? 0

Śpioszki niemowlęce to najpopularniejsze ubranko dla Twojego dziecka w pierwszych miesiącach życia.Ważne aby był wygodny zarówno dla mamy jak i dla dziecka.

Zacznijmy od góry - jedne zapinane są na guziczki, drugie na napki. Zdecydowanie polecam te zapinane na napki. W miarę upływu czasu dziurki od guziczków będą powiększały się a śpioszki po prostu zsuwały się. Jedynym rozwiązaniem będzie wtedy zaszywanie części dziurki (pamiętam to z czasów, kiedy napek w śpioszkach jeszcze nie było).

Przesuwając się w dół mamy śpioszki rozpinane wzdłuż nóżek i te, które w ogóle nie są rozpinane.

Jeżeli używasz tradycyjnych pieluszek tetrowych jest to bez znaczenia, ponieważ i tak musisz zdjąć cały śpioszek do zmiany pieluszki. Jeżeli stosujesz pieluszki jednorazowe to rozpięcie wzdłuż nóżek zdecydowanie przyspieszy zmianę pieluszki. Polecam śpioszki z takim zapięciem, ale tylko na napki.

Widziałam również śpioszki mające zapięcie między nóżkami na guziczki, ale to rozwiązanie uważam za zupełnie nietrafione. Do śpioszków polecam zakup kaftanika lub koszulki niemowlęcej... i ubranko dla noworodka gotowe!

               

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl